TUI Baltics


ĢIMENES ATPŪTAS KONCEPTS TUI FUN&SUN
Pārdomāta ģimenes atpūta


Atpūtas laikā TUI FUN&SUN koncepta viesiem viesnīca kļūst par sava veida pasauli miniatūrā, kur viesnīcas numuriņš - ir dzīvoklis, bērnu klubs TUI Mini Tukāns - bērnudārzs un skola, jūra un baseini kļūst par labāko vannu, galveinais viesnīcas restorāns - sapņu virtuve ar nebeidzamu ēdienu izvēli, bet A la Carte restorāni - brīvdienu atpūtas vieta visai ģimenei.


Jauniešu atpūtas koncepts TUI DAY&NIGHT Connected
Enerģijas pilna atpūta!

TUI DAY&NIGHT Connected – vesela izklaides, atpūtas un piedzīvojumu pasaule!
Šeit ierodas jauni un aktīvi cilvēki, kuriem dzīve nav iedomājama bez sporta, dejām un jautrības. Pievienojieties mūsu komandai un jūsu brīvdienas būs krāšņākas!
 
TUI DAY&NIGHT Connected piedāvā - ēdināšanas sistēmu "Ultra Viss iekļauts" ar plašu ēdienu klāsu, dažādas virtuves, neskaitāmi restorāni un bāri, vietējā ražojuma un importa alkohols - bezmaksas. Bet arī tas vēl nav viss - plašas izklaides un sporta iespējas,  «Wellness & Fitness», kur tiek organizētas arī dažādas meistarklases kopā ar konkrētu jomu profesionāļiem, un «Night Life», kas sniedz iespēju doties uz labākajiem un populārākajiem klubiem - bezmaksas.
Un, protams, bezmaksas Wi-Fi.


Bērnu klubi TUI mini tOUCAN
Galvenā atslēga veiksmīgai atpūtai kopā ar bērniem


Bērnu klubs TUI Mini Toucan - profesionāļu veidota izglītojoši - izklaidējoša atpūtas teritorija  bērniem no 4 līdz 12 gadiem. Viesnīcas ar bērnu klubiem TUI Mini Toucan piedāvā iespēju vecākiem pavadīt ilgi gaidīto atvaļinājumu, nepārdzīvojot par bērnu drošību un izklaidi, bet bērniem jautri un izglītojoši atpūsties.

Kas ir bērnu klubs TUI Mini Toucan?

    Pārdomāta programma bērniem divās vecuma grupās: Toucan Kids 4-7 g. un Toucan  Junior 8-12 g.
    Klubs ir atvērts 6 dienas nedēļā no 10-00 līdz 22-00 ar pārtraukumiem pusdienām un vakariņām.
    Vakaros ― mini-diskotēka un animācijas filmas.